Cykl bezplatnych szkolen online «Przepis na udany webinar – 2016»

By | March 23, 2016

Platforma eTutorium organizuje “Przepis nd udany webinar – 2016”, aby Cykl wystąpień internetowych najlepszych i doświadczonych specjalistów z zakresu tworzenia i przeprowadzania webinarów na English Rynku. Podczas Czterech godzin kursu rozłożonych na Dwa dni sie dowiesz Między innymi, Czym powinien charakteryzować SIĘ udany webinar, JAK tworzyć angażujące odbiorców treści, JAK utrzymać zainteresowanie słuchaczy i współpracy zyskujesz, organizując Tego typu Spotkania. Webinary odbędą SIĘ w formie interaktywnych Szkoleń, podczas ktorých Bedziesz mógł zadawać pytania prowadzącym. Nie zabraknie praktycznych przykładów i wykorzystywania Nowoczesnych Metod dzielenia SIĘ Wiedza.

Co zyskasz, biorąc udział w naszym bezpłatnym cyklu Szkoleń?

– Jak sie dowiesz í Po co prowadzić seminarium: powiemy Ci, JAK przygotować SIĘ zrobić przeprowadzenia udanego webinara, wykorzystując Innowacyjne narzedzia, A także Czego unikać io Czym szczególnie pamiętać, ABY osiągnąć wyznaczone przez Siebie Cele.
– Nauczysz SIĘ tworzyć treści, Które angażują słuchaczy: Skuteczny seminarium taki, Który od początku zrobić Końca interesuje odbiorców. Podczas naszego Szkolenia powiemy Ci, JAK przygotowywać Atrakcyjne prezentacje i Jak najlepiej przelewać Słowa na ekran.
– Odkryjesz sekrety utrzymywania Uwagi odbiorców: podpowiemy Ci, co Robić, ABY Odbiorcy Do ostatniej chwili słuchali CIĘ z zainteresowaniem.
– Poznasz Największe ZALETY webinarów: Dzieki Tego typu szkoleniom mozesz skutecznie monetyzować SWOJĄ wiedzę i Umiejętności, ale nie tylko – zalet webinarów JEST O Wiele więcej.

Rejestracja na webinar http://etutorium.pl/landing/promo/

Spotkania organizujemy głównie dla:

– Szkoleniowców internetowych, którzy chcieliby polepszyć Swoje Umiejętności
– Osób prowadzących Szkolenia Tradycyjne, Które chcą wykorzystać Możliwości Internetu, I STAC SIĘ e-tutorami
– Osób, Które chciałyby zarabiać na dzieleniu SIĘ wartościową Wiedza i umiejętnościami
– Specjalistów ds. Marketingu i Sprzedaży dążących zrobić polepszenia swoich wyników

la wszystkich uczestników!
Na Wszystkich uczestników webinara czeka cenny PREZENT – poradnik “50 sekretów profesjonalnego trenera” od Akademii eTutorium.

About eTutorium:
eTutorium platform is a multi-functional multimedial solution for conducting webinars, online presentations, meetings, web conferences, online trainings, and other forms of distance education and business networking. You will receive access to a powerful set of functions for your webinar, flexible billing system, user-friendly interface, qualified service support, and many other unique features.

Contact:
eTutorium,
Warszawska 47 A/5,
Warsaw – 05075,
Mazowieckie, Poland,
Phone: (+48) – 224908190,
E-Mail: etutorium.com@gmail.com
http://etutorium.pl